מדלוג בשותפות אסטרטגית עם קבוצת 207

We Serve Your Interest

מדלוג בשותפות אסטרטגית עם קבוצת 207

חברת בת של MSC בישראל נכנסת לשותפות אסטרטגית במרכז הלוגיסטי של החברות בקבוצת 207 מקבוצת אלאלוף. חברת MSC תעשה שימוש בפארק הלוגיסטי של החברה באזור אשדוד, בייחוד עם פתיחת נמל הדרום הנמצא אף הוא בבעלותה
13.12.20 / 12:19
פארק נמלי ישראל באשדוד. עורף עורפי של נמל הדרום
צילום: רענן כהן
פארק נמלי ישראל באשדוד. עורף עורפי של נמל הדרום
קבוצת 207 באשדוד. שותפות אסטרטגית עם שותף בינלאומי
13.12.20
קבוצת 207 באשדוד. שותפות אסטרטגית עם שותף בינלאומי

חברת הלוגיסטיקה MEDLOG השייכת לחברת הספנות השנייה בגודלה בעולם MSC נכנסת לשותפות אסטרטגית במרכז הלוגיסטי של החברות בקבוצת 207 מקבוצת אלאלוף. העסקה תוביל לשיתוף פעולה בין שני הגופים כך ש-MSC תעשה שימוש במרכז הלוגיסטי בפארק נמלי ישראל עבור כל הצרכים הלוגיסטיים שלה באזור אשדוד. בעתיד, עם פתיחתו של נמל הדרום יתרחב שיתוף הפעולה גם לפעילות שתתקיים דרכו. נזכיר כי נמל הדרום יתופעל על ידי חברת HCT שנמצא בבעלות TIL שהינה חברת בת של MSC.

 

גבי כנפו, מנכ״ל קבוצת 207: ״בעידן שבו ממשלת ישראל החליטה להקים שני נמלים נוספים מתוך מטרה להגביר את התחרות בנמלי הים, תחום הלוגיסטיקה הימית יסייע לעידוד התחרות בין ובתוך הנמלים עצמם. עידוד התחרות תרם להחלטה, כי נכון מבחינת הקבוצה להקים שותפות אסטרטגית עם חברה בינלאומית הצפויה להפעיל את נמל הדרום. שיטת ההפעלה של הנמלים החדשים תהיה שונה מזאת של הקיימים, לנמלים הקיימים יש עורף לוגיסטי גדול שמאפשר תחרות למסופים העורפיים. הנמלים החדשים יחד עם המסופים העורפיים כמו קבוצת 207 יעודדו ויאפשרו את הגברת התחרות. MEDLOG מודעת לכך ורואה בנו שותף אסטרטגי חשוב״.

 

לאה בוגץ׳ גנוסר, משנה למנכ״ל MSC ישראל: ״קבוצת 207 באשדוד ודפולוג בחיפה משולבים היטב בתוך המערך של MSC ו-MEDLOG לצורך מתן פתרונות בעלי ערך מוסף ללקוחות כמענה לעלייה בצרכים הלוגיסטיים״.

 

קבוצת 207 מקבוצת אלאלוף מספקת שירותים לוגיסטיים למטענים ומכולות ביבוא ימי וממוקמת בפארק נמלי ישראל, על שטח של כ-100 דונם. המרכז הוקם בשנת 2014 בהשקעה של כ-100 מיליון שקל.

 

 

חומרים מסוכנים
מטענים בקירור
מטענים חריגים
גל-נוע
מכולות יבשות
מטען כללי
משלוחי צד ג׳
Copyright Allalouf Groub - comprehensive logistics chain solutions
Powred by Port2Port | Designed by imarkimage
×