דליה קורן מונתה למנהלת פעילות השילוח בחברת אלאלוף לוגיסטיקה

We Serve Your Interest

דליה קורן מונתה למנהלת פעילות השילוח בחברת אלאלוף לוגיסטיקה

קורן בעלת כ-24 שנים של ניסיון ניהולי עשיר בארגונים מורכבים, פרויקטים מיוחדים ושילוח בינלאומי. במסגרת תפקידה תהיה אחראית על כלל הפעילויות של החברה בתחום שירותי השילוח הימי, האווירי, יבשתי ועמלות מכס
02.11.21 / 10:27
דליה קורן, מנהלת פעילות השילוח בחברת אלאלוף לוגיסטיקה
02.11.21
דליה קורן, מנהלת פעילות השילוח בחברת אלאלוף לוגיסטיקה

דליה קורן מונתה למנהלת פעילות השילוח בחברת אלאלוף לוגיסטיקה. במסגרת תפקידה קורן תהיה אחראית על כלל הפעילויות של החברה בתחום שירותי השילוח הימי, האווירי, יבשתי ועמלות מכס.

 

קורן בעלת כ-24 שנים של ניסיון ניהולי עשיר בארגונים מורכבים, מתמחה בבנית מנגנוני בקרה ושיפור מתמיד להשגת יעדי שרשרת אספקה, ניהול מערכי לקוחות, מכירות, שירות, פרויקטים מיוחדים ושילוח בינלאומי.

 

קורן שימשה עד לאחרונה כדירקטורית שרשרת אספקה בפליינג קרגו. כמו כן, מילאה קורן לאורך השנים שורה של תפקידים במספר חברות בהם: מנהלת שרשרת האספקה ב TAT -Technologies כמו גם בתפקידים בכירים שונים בחברות השילוח מהמובילות בארץ.

 

אלאלוף לוגיסטיקה בע״מ מספקת פתרונות שילוח ולוגיסטיקה מתקדמים לכל סוגי המטען, למגוון רחב של יעדים בעולם, הכוללים: הובלה ימית, הובלה יבשתית, שחרור ממכס, איחוד מטענים, אחסון מטענים ופרויקטים מיוחדים, לפני ואחרי שחרור ממכס.

 

החברה הינה חלק מקבוצת אלאלוף המאגדת 9 חברות המרכיבות שרשרת אספקה אחת עם פתרונות לוגיסטיים הכוללים את כל סוגי ההובלה, האחסון והטיפול במטענים ומכולות. הקבוצה בבעלות פרטית נוסדה ביוון בשנת 1919 על ידי משפחת אלאלוף ובשנת 1932 הרחיבה את פעילותה לישראל.  

 

 

חומרים מסוכנים
מטענים בקירור
מטענים חריגים
גל-נוע
מכולות יבשות
מטען כללי
משלוחי צד ג׳
Copyright Allalouf Groub - comprehensive logistics chain solutions
Powred by Port2Port | Designed by imarkimage
×